Diodella muhteşem yeni mekânında hizmete başladı!

Home Right Arrow Diodella muhteşem yeni mekânında hizmete başladı!
diodella-acilis

İşte size heyecan verici bir haber: Diodella, muhteşem yeni mekânında hizmete başladı!

Güzellik, bakım ve gençleşme arayışında olanlar için daima en yenilikçi ve etkili çözümleri sunan Diodella, beş yıldır sektörde kendini kanıtlamış bir güzellik merkezi. Ancak, bu başarının arkasındaki gerçek güç, çalışkanlığı ve vizyonuyla tanınan bir isim var: Zeynep Hanım.

Zeynep Hanım, kurucusu ve sahibi olarak, şirketin büyümesi ve gelişmesi için kararlı bir şekilde çalışarak güzellik merkezi Diodella’yı inanılmaz bir hızla yükselişe geçirdi. Zeynep Hanım’ın tutkusu, azmi ve vizyonu Digitalcake desteği ile birleşerek Diodella’yı sadece bir güzellik merkezinden çok daha fazlası haline getirdi.

Yılların Deneyimi

Yılların deneyimi ve uzman ekibiyle Diodella, cilt analizi, cilt bakımı, yaşlanma karşıtı uygulamalar, lazer epilasyon, Hydrafacial gibi birbirinden değerli hizmetleriyle adını zirveye yazdırdı. Sadece hizmetlerinde değil, aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımında da kendini kanıtladı ve her kesimden müşterileri ile yüzleri güldürmeyi başardı.

Merksem'de Yeni Bir Başlangıç

Şimdi ise, Merksem’deki geniş ve ferah yeni mekânında Diodella, müşterilere daha da kaliteli hizmetler sunmayı planlıyor. Siz de şimdi alışılagelmiş güzellik merkezi deneyimlerinizi bir kenara bırakın, güzellik ve bakımın sınırlarını zorlayan yeni bir deneyime adım atın. Yeni adresi ile Diodella, sizleri bekliyor!
Victor Govaerslaan 1, 2170 Antwerpen, Belçika

Picture of Emirhan Kızıloğlu

Emirhan Kızıloğlu

Yazılım ve pazarlama dünyasındaki gelişmeleri düzenli olarak takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum. Alanında uzman ekip üyelerimizle yaptığımız toplantılar sonucunda iş dünyasında faydalı olacak içerikleri size sunuyorum.