Clinicly ile sağlık sektörü için yeni bir sayfa açılıyor

Home Right Arrow Clinicly ile sağlık sektörü için yeni bir sayfa açılıyor
clinicly-ile-yeni-bir-sayfa

Clinicly ile estetiği tek tıkla yakalayın. Heyecanla beklediğimiz bu projede, estetik ve sağlık sektörü tek çatıda birleşerek kullanıcılara “oh be!” dedirtecek imkanlar sunuyor!

Ruhunuzun Güzelliğini Bedeninize Yansıtın

Clinicly estetik cerrahi, diş hizmetleri, botox, yaşlanma karşıtı uygulamalar, saç ekimi gibi birçok farklı hizmeti tek bir çatı altında sunuyor. Artık güzelliğinizi ve sağlığınızı ön plana çıkarmak için farklı yerlerde vakit kaybetmenize gerek kalmayacak. Clinicly ile istediğiniz hizmete kolayca erişebilirsiniz!

Uluslararası Hastane ve Doktorlarla Online Görüşmeler Düzenleyin

Clinicly, uluslararası hastane ve doktorlarla online görüşmeler düzenleme imkânı sunarak kullanıcıların sağlık sektörü hizmetlerine erişimini kolaylaştırıyor. Artık ihtiyaç duyduğunuz sağlık hizmetlerini almak için evinizden çıkmadan, sadece birkaç tıklama ile doktorunuzla görüşebilirsiniz! Bu sayede Clinicly hem zaman tasarrufu sağlarken hem de sizlere rahatlık ve güvenlik sunuyor. Clinicly’nin online görüşme platformu, ihtiyaç duyduğunuz bilgilere hızlıca ulaşmanızı ve sağlık sorunlarınızı uzman doktorlarla paylaşmanızı sağlıyor.

Farklı Doktorlardan Fiyat Teklifleri Alın

Clinicly platformu, size farklı doktorlardan fiyat teklifleri alma şansı sunarak sağlık hizmetlerini karşılaştırma ve en uygun seçeneği bulma şansı veriyor. İhtiyaç duyduğunuz hizmet için en uygun fiyatı ve kaliteyi sunan doktoru seçme özgürlüğüne sahipsiniz!  Bütçenize uygun seçenekleri değerlendirirken aynı zamanda kaliteli sağlık hizmetlerine erişebilirsiniz.

Yaş ve Cinsiyetinize Uygun Check-Up Paketinizi Seçin

Bedensel özellikleriniz ve isteklerinize göre sağlık hizmeti vermek Clinicly’nin temel prensiplerindendir. İşte bu yüzden Clinicly, sizlere yaş ve cinsiyetinize uygun check-up paketlerini seçme fırsatı sunuyor ve sizler için adeta kişiselleştirilmiş bir sağlık macerası başlatıyor! Her bir paket, sağlık yolculuğunuzda bir adım daha ileri gitmenizi sağlıyor.

Profilinizi Oluşturun, Favori Hastanelerinizi İşaretleyin

Profil oluşturun, favori hastanelerinizi işaretleyerek, sağlık rehberinizi tamamen kendi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirin! Profilinizi oluştururken sağlık tercihlerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza göre bir yol haritası çiziliyor. Favori hastanenizi işaretlerken, güvenilir sağlık sektörü ve sağlık hizmetlerine erişiminizdeki yolculuğunuzda güvenle ilerleyebilirsiniz. Clinicly’nin bu özelliği, sağlık yolculuğunuzu kişiselleştirerek size en uygun sağlık hizmetlerini keşfetmenizi sağlıyor.

Destek Hattı İle Dilediğiniz Zaman Yardım Talep Edin

Sağlık yolculuğunuzda asla yalnız olmayacağınızı garantilemek için bir destek hattı imkânı! Bu destek hattı, size her adımda eşlik edecek ve herhangi bir soru, endişe veya ihtiyaç durumunda yanınızda olacak. Mesajlaşma yoluyla, herhangi bir konuda istediğiniz desteği talep edebilirsiniz!

Operasyonunuz Tamamlanana Kadar Ödemenizi Havuzda Bekletin

Operasyon sürecinizde mali kaygılarından arınmanızı sağlamak için bir çözüm: Operasyon tamamlanana kadar ödemeleri güvenli bir havuzda bekletme imkânı! Ödemenizi operasyon tamamlandıktan sonra güvenle tamamlayabilirsiniz. Böylece operasyon sürecinde maliyetlerden endişelenmeden, sadece sağlık ve iyileşme sürecinizle ilgilenebilirsiniz!

Doktorlar ve Hastaneler Clinicly ile Ağını Büyütüyor!

Doktorlar ve hastaneler, Clinicly ile sağlık sektörü ve hizmetlerin etkilerini genişletiyor! Teknolojinin gücünü kullanarak, Clinicly hem sağlık profesyonellerine hem de hastalara daha iyi bir deneyim sunuyor. Yüksek kaliteli sağlık hizmetlerinin erişilebilirliğini artırmak ve sağlık sektöründeki dijital dönüşümü hızlandırmak için Clinicly, doktorlar ve hastaneler için harika bir fırsat!

Tek tıkla Clinicly projemize erişmenize ve yüzlerce farklı güvenilir hastane ve doktora hızlıca ulaşmanıza çok az kaldı! Gözünüz bizde olsun, Clinicly geliyor!

Picture of Emirhan Kızıloğlu

Emirhan Kızıloğlu

Yazılım ve pazarlama dünyasındaki gelişmeleri düzenli olarak takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum. Alanında uzman ekip üyelerimizle yaptığımız toplantılar sonucunda iş dünyasında faydalı olacak içerikleri size sunuyorum.