Staj Teklifi Nasıl Gönderilir?

Home Right Arrow Staj Teklifi Nasıl Gönderilir?

Kılavuz İçeriği

Eşleşen CVler listesinde teklif göndermek istediğimiz adayın sağındaki “İncele” butonuna basarak adayın detaylı bilgilerine erişebilirsiniz.

İncele

“İncele” butonuna basmak için scroll (kaydırma) çubuğunu kullanabilirsiniz. En sağda göreceksiniz.

Teklif Gönder

“İncele” butonuna bastığınızda sizi aşağıdaki gibi bir öğrenci bilgi ekranı karşılayacaktır.

Burada sol kısımda aday hakkında gereken tüm bilgilere erişebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bilgileri “PDF olarak indir” butonuna basarak indirebilirsiniz.

Bilgileri inceleyip gerekli şartlara uygunluğuna karar verdikten sonra dilediğiniz zaman sağ üstteki “Teklif Gönder” butonuna basarak öğrenciye teklif gönderebilirsiniz.

Bu teklif, öğrencinin e-posta adresine mail olarak, telefonuna ise bildirim olarak gidecektir. Ayrıca öğrenci (aday), uygulamada “Stajlar” menüsünde “Teklifler” sekmesinde bu teklifi görebilecektir.

Teklif Gönderdikten Sonra

Adaya teklif gönderdikten sonra aday, uygulamada “Stajlar” menüsüne girerek “Teklifler” sekmesinde teklifi görüntüleyebilir.

Eğer teklife “İlgileniyorum” seçeneğine basarak onay verirse firma sayfanızda “Teklif Gönder” butonu yerinde iki seçenek çıkar. “Anlaşmadan Vazgeç” ve “Staja başladı olarak işaretle”.

Bu seçeneklerden birini seçmeden önce, aday muhtelemelen sizinle iletişime geçecektir. Eğer ilgileniyorsa size bildirecektir. Ona göre tercihinizi yapabilirsiniz.