Openbeauty ile güzellik salonu işletmenizi dijitale geçirin ve farkı görün!

Home Right Arrow Openbeauty ile güzellik salonu işletmenizi dijitale geçirin ve farkı görün!
openbeauty-digitalcake

OpenBeauty size harika bir çözüm sunuyor! Yetenekli yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen OpenBeauty, güzellik salonu işletmeleri için özel olarak tasarlandı. Online randevu sistemi, e-bültenler, web site yönetimi, e-shop ve çok daha fazlasını tek bir platformdan kolayca yönetebileceksiniz. Hazırsanız sizi Openbeauty’nin güzellikler dolu dünyasıyla tanıştıralım!

Online Ajanda

Güzellik salonları, kağıt takvimler kullandığı için randevularını yönetmekte zorlanıyor. Bu yüzden randevuları sık sık çakışıyor ya da tamamen unutuluyor.

Bunun önüne geçmek için müşterilerinizin web sitesi üzerinden çevrimiçi randevular oluşturacağı ve şubeler arasında seçim yapabileceği Online Ajanda özelliğini geliştirdik. Bu sayede randevu oluşturup, düzenleyebilecekler. Ayrıca, randevular için birçok çevrimiçi ödeme seçeneği var böylece hem sizin hem de müşterilerinizin ödeme süreçleri daha kolay hale gelecek. (Örneğin, tam ödeme veya %30 ön ödeme).

Online ajanda kullanan güzellik salonu işletmelerinde rezervasyonda artış, unutulan randevuların azalması, verimli işleyiş, profesyonel imaj, müşteri memnuniyeti gibi olumlu gelişmeler yaşamıştır. Bununla birlikte, randevuyu onayladığınızda Google Takvimi’nde de görüneceğini hatırlatmak isteriz.

Website Yönetimi

Çoğu güzellik salonu işletmesi web sitesi kullanmıyor veya web siteleri güncel ve etkili değil. OpenBeauty size bu konuda yardımcı olacak. Kullanımı kolay araçlarla web sitenizi tasarlayabilir, istediğiniz zaman içerikleri güncelleyebilirsiniz. Bannerlar, hizmet içerikleri, blog yazıları, fiyat listeleri gibi farklı bölümleri yönetmek artık çok daha kolay olacak.

Müşteri Yönetimi

Web sitenizi güncel tutmanızı sağlıyoruz! OpenBeauty’nin yönetim paneli, müşterilerinizle ilgili tüm önemli bilgilere kolayca erişebilmenizi sağlıyor. Tedavi geçmişi, notlar, kazanılan puanlar gibi detaylar, bu panel sayesinde pratik bir şekilde görüntülenebilir. Bu sayede her müşterinin özel ihtiyaçlarını ve tercihlerini daha iyi anlayarak güzellik salonu işletmenizde daha kaliteli bir hizmet sunabilirsiniz.

İndirimler

OpenBeauty, indirim kodlarını otomatik olarak hesaplar böylece kullanıcılarınıza kolaylık sağlar. Müşterileriniz hızlı ve kolay bir şekilde indirimlerden yararlanabilir bunun sayesinde işletmenizin satışları artabilir ve müşteri memnuniyeti yükselir.

Mailing System

OpenBeauty sistemi, randevuların oluşturulması, silinmesi, ödenmesi veya hatırlatılması gibi durumlarında otomatik e-posta gönderimi sağlar. Bununla birlikte, e-bültenler için de ek ücret ödemenize gerek kalmadan istediğiniz içeriği yönetici paneli üzerinden kolayca gönderebilirsiniz.

Finans/Muhasebe yönetimi

Haftalık, aylık veya üç aylık grafikleri muhasebecinize kolayca aktarabilirsiniz bu sayede gelecek dönem cirosu ile gelirinizi kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca, çalışanlarınızın çalışma saatlerini yönetebilirsiniz. Örneğin, bir çalışanınızın haftalık çalışma saati 20 ise, online ajanda üzerinde bu çalışan için 20 saatlik bir rezervasyon seçeneği oluşturabilirsiniz. Bu işlevsellik, işletmenizin verimliliğini artırmasına ve iş gücünüzü daha etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Bu avantajları göz önünde bulundurursak sizce de OpenBeauty ile dijitalleşmenin zamanı gelmedi mi?

Picture of Emirhan Kızıloğlu

Emirhan Kızıloğlu

Yazılım ve pazarlama dünyasındaki gelişmeleri düzenli olarak takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum. Alanında uzman ekip üyelerimizle yaptığımız toplantılar sonucunda iş dünyasında faydalı olacak içerikleri size sunuyorum.