Dijital pazarlama sektöründe fark yaratmaya hazır mısın?

Home Right Arrow Dijital pazarlama sektöründe fark yaratmaya hazır mısın?
digital-pazarlama-sektoru

Dijital Pazarlama ve dahası için biz genç ve dinamik Digitalcake ekibiyiz. Tüm birimleri tek çatı altında topluyoruz. Dijital PazarlamaYazılım, Video Prodüksiyon, Grafik Tasarım, Reklam ve Marka Yönetimi. Hepsi tek bir noktada buluştu ve artık birkaç farklı şirketle uğraşmanıza gerek kalmadı. Digitalcake, size tüm hizmetleri 360° dijital dönüşüm ayrıcalığıyla bir arada sunuyor!

Dijital Pazarlama alanında, markanızın dijital varlığını güçlendirmek ve online platformlarda hedef kitlenize ulaşmak için stratejik bir yaklaşım benimsiyoruz. Kapsamlı pazar araştırmalarıyla hedef kitlenizi analiz ediyoruz. Etkili dijital pazarlama stratejileri oluşturuyoruz. Sosyal medya yönetimi, arama motoru optimizasyonu (SEO), içerik pazarlaması, e-posta pazarlama ve reklam kampanyaları gibi farklı kanalları kullanarak markanızın görünürlüğünü artırıyoruz!

Yazılım

Yazılım alanında, işletmenizin özel ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş yazılım çözümleri sunuyoruz. Deneyimli yazılım geliştiricilerimiz, işletmenizin süreçlerini optimize etmek, verimliliği artırmak ve müşterilerinize kullanıcı dostu deneyimler sunmak için son teknolojileri kullanıyor. Web sitesi ve uygulama geliştirme, e-ticaret platformları, veri tabanı yönetimi ve entegrasyonları gibi farklı yazılım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz!

E-ticaret çözümlerinizde WordPress’te kullanımı kolay woocommerce yazılımını kullanıyoruz. Bu sayede ileriye dönük sorunları en aza indiriyoruz. Eğer ürün portfolyonuz çok geniş ise özel yazılım oluşturarak, özel e-ticaret siteleri oluşturuyoruz. Ödeme sistemlerinin kurulum karmaşasını sizin için en aza indirip kısa sürede tamamlıyoruz.

Video Prodüksiyon

Video Prodüksiyon ekibimiz, markanızın hikayesini etkileyici bir şekilde anlatmanızı sağlıyor. Kaliteli videolar üretiyor ve profesyonel ekipmanlarla reklam filmleri, kurumsal videolar, tanıtım videoları ve animasyonlar gibi farklı formatlarda size özgün içerikler sunuyoruz!

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım ekibimiz, markanızın görsel kimliğini yansıtan çarpıcı tasarımlar oluşturuyor. Logo tasarımı, marka rehberi, broşürler, afişler, infografikler, sosyal medya görselleri ve daha fazlası için size özgün ve etkileyici grafik tasarımlar sunuyoruz!

Marka Yönetimi

Son olarak, Marka Yönetimi ekibimiz, markanızın değerini koruyarak büyümesine destek oluyor. Marka stratejisi oluşturma, itibar yönetimi, kriz iletişimi, marka danışmanlığı ve marka kimliği oluşturma gibi alanlarda size rehberlik ediyoruz! Hayır bitmedi!  Digitalcake’in sunduğu bütün hizmetler için “Services” sayfamızı inceleyin!
Picture of Emirhan Kızıloğlu

Emirhan Kızıloğlu

Yazılım ve pazarlama dünyasındaki gelişmeleri düzenli olarak takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum. Alanında uzman ekip üyelerimizle yaptığımız toplantılar sonucunda iş dünyasında faydalı olacak içerikleri size sunuyorum.