Estetiği ve konforu bir araya getiren Sanitair Home için çektiğimiz reklam filmi ile tanışın

Home Right Arrow Estetiği ve konforu bir araya getiren Sanitair Home için çektiğimiz reklam filmi ile tanışın
sanitairhome-digitalcake
Banyo deneyiminin vazgeçilmez bir parçası olan kaliteli ürünlerle tanışmaya hazır mısınız? Değerli müşterimiz Sanitair Home, banyo malzemelerindeki kalitesiyle adını duyurmuş bir firma bu nedenle ekibimiz, bu özel markanın kalitesini ve estetiğini öne çıkaran bir reklam filmi çekmek için harekete geçti. İşte çekim aşamalarında nasıl bir yol izlediğimiz ve nelere dikkat ettiğimizle ilgili detaylar…

Reklam Konsepti Oluşturma

Her prodüksiyonun arkasında başarılı bir senaryo oluşturma süreci bulunur bu nedenle ilk olarak sinopsis ve tretmanlar hazırladık. Storyboard aşamasından sonra ise kaliteli ürünlerini öne çıkaran bir çekim yaptık. Ürünlerin estetik ve kullanışlı olduğunu vurgulamayı amaçladık.

Atmosferin Önemi

Bu tarz çalışmalarda güzel bir atmosfer için doğru mekan seçimi önemlidir. Ekibimiz müşterimizin ürünleriyle uyumlu ve markanın estetiğini yansıtan mekanlar tercih ederek banyo alanlarını estetik bir şekilde ayarladı ve ürünlerin uyum içinde olduğunu gösterdi.

Görüntü ve Işık Yönetimi

Görüntü kalitesi, her reklam filminde önemli bir faktördür işte bu nedenle, yüksek çözünürlüklü kameralar ve profesyonel ışıklandırma ekipmanları kullandık. Aynı zamanda ışığın yeterince iyi yakalanabilmesi adına diyafram değeri dikkate alınarak lens seçimi yapıldı. Ürünlerin kalitesinin rahatça görülebilmesi ve ürünlerin detaylarını yakalayabilmek için yakın plan çekimler yaptık.

Ürün Odaklı Reklam Yaklaşımı

Her ürünün benzersiz özelliklerini ve detaylarını vurgulamak için yakın plan çekimler kullandık. Ayrıca renklerin doğru bir şekilde aktarılması için renk düzenlemelerine özellikle dikkat ettik.

Sonuç olarak Sanitair Home reklam filmi, özenle planlanan ve gerçekleştirilen bir sürecin ürünüdür.

Sanitair Home ürünlerine daha yakından göz atmak ve içeriklerini incelemek isterseniz ekibimizin yapımını üstlendiği web sitesini ( https://sanitairhome.be ) ziyaret edebilirsiniz.

Video prodüksiyon ekibimizin emeklerini ve yaratıcılığını takdir ediyoruz. Sizler için de reklam videoları çekmek için sabırsızlanıyoruz!

Picture of Emirhan Kızıloğlu

Emirhan Kızıloğlu

Yazılım ve pazarlama dünyasındaki gelişmeleri düzenli olarak takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum. Alanında uzman ekip üyelerimizle yaptığımız toplantılar sonucunda iş dünyasında faydalı olacak içerikleri size sunuyorum.