loading

Hakkımızda

Hoş geldiniz. Belki bir gün merhabalaşırız.

2014 yılında " yaratıcı düşünüp dijital hareket etme" ilkesiyle yola çıkan Digitalcake, geçen 3 yıllık süreçte hizmet verdiği markaların dijital rollerini eşleştirip evrensel bir müşteri ağı kurdu. Avrupa disiplinini ve türk ticari zekasını birleştirip  Belçika, Hollanda, Almanya, Fransa ve Afrika’yla müşteri portföyünü enternasyonel tutan şirketimiz; dünya standartlarını Türkiye’de de yakalamayı fikir edindi.

Digitalcake, global pazarda Türk yatırımcıları,Afrika ve Avrupa’lı çözüm ortaklarıyla  yeni nesil teknoloji sağlayıcısı olmayı hedeflemektedir. Strateji geliştirmek

markalaşmak ve markayı dijitale taşımak; burada yükselmek, doğru yapılanmayı sağlamak ve edinilen itibari yönetmeyi gaye edinmiştir .

Hiç eksilmeyen bir heyecanla Avrupa, Asya ve Afrika’dan yükselen genç ve dinamik bir ekiple daha iyi işler yapmak için bir araya gelen Digitalcake , creative düşünerek, fikirleri dijital bir dünyada kurgulayıp, tasarımı müşterileriyle istişare eder, projelerinizi her eve, her çanta ve cep telefonuna taşır.”